Firma oferuje wynajem koparki Zabrze od 2002 roku tworzy zespół fachowców w zakresie naprawy sprzętu budowlanego. / wynajem koparek Zabrze /

Wynajem koparki Zabrze


Usługa wynajmu koparek

 • koparko ładowarka
 • operator koparki
 • operatora koparki
 • wynajem koparki
 • koparka lancuchowa
 • koparka łańcuchowa
 • koparko ładowarki
 • koparko łądowarka
 • koparka łancuchowa
 • koparkoładowarki
 • wynajem koparki Zabrze
 • wynajem koparki gąsienicowej

Wykonywanie usług z wysoką jakością, ekonomią i szybkością wymaga od firmy najnowocześniejszych maszyn. W oparciu o tę zasadę dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, lekkimi i ciężkimi, nowymi i półnowymi samochodami ciężarowymi, które gwarantują wydajność, dostępność mechaniczną i realizację celów.

Inwestujemy w pozyskiwanie nowych koparek w bazie Zabrze, w celu zwiększenia i odnowienia naszej floty sprzętu.

Cennik wynajmu sprzętu budowlanego: / Wynajem Koparki Zabrze /

Przedstawione ceny wynajmu sprzętu budowlanego są cenami „od”.

Koparko – ładowarka / wynajem koparko ładowarek /Ceny Zabrze 90 zł za godzinę
Koparka kołowa 17-18 ton /wynajem koparki kołowej /Ceny Zabrze 110 zł za godzinę
Koparko – ładowarka z młotem wyburzeniowym 350 kg / wynajem koparki /Ceny Zabrze 150 zł za godzinę
Wynajem koparek Zabrze – cennik, ceny

Powyższe ceny obowiązują przy wynajmie powyżej 15 dni roboczych ( trzy tygodnie )


Sprzęt dostępny do wynajęcia obejmuje:

koparka hydrauliczna, ładowarka, równiarka, koparko-ładowarki, mini koparka, koparka, koparki.

Koparki kołowe czy koparki gąsienicowe?

Jednym z najpopularniejszych urządzeń budowlanych słusznie jest koparka.


W dzisiejszych czasach każdy wykonawca, który jest właścicielem placu budowy lub każdy operator odpowiedzialny za kopanie, wydobywanie i przenoszenie materiałów, doskonale wie, że kluczem do sukcesu jest wielozadaniowość. Na placu budowy operatorzy maszyn takich jak koparki muszą żonglować wieloma rolami i dotyczy to również używanego sprzętu. Koparki kołowe lub gąsienicowe to idealny sprzęt do zróżnicowanej pracy na budowie, z możliwością kopania, podnoszenia, łamania i przenoszenia różnych materiałów. Są niezastąpione przy wyburzeniach.

Koparki kołowe cieszą się coraz większą popularnością.

Ta rosnąca popularność wynika z ich mobilności, ekologicznego wykorzystania i wydajności. Są jednak konteksty, w których zalecanym sprzętem są koparki gąsienicowe, a także inne sytuacje, w których bez koparki kołowej nie dałoby się w żaden sposób działać.

Jeśli próbujesz zdecydować się pomiędzy wynajęciem koparki gąsienicowej a koparki kołowej, zalecamy rozważenie 6 rzeczy:

Charakter podjętej pracy

Koparki gąsienicowe doskonale sprawdzają się w miejscach, gdzie ochrona ziemi nie stanowi problemu. Są potężnym narzędziem do przenoszenia ziemi, czyszczenia i kopania.

Jeśli szukasz bardziej wszechstronnej i mocniejszej maszyny niż koparko-ładowarki do pracy na utwardzonych lub miejskich terenach, to koparki kołowe są najbardziej wydajne.

Rodzaj ziemi, na której będziesz pracować

Koparki gąsienicowe są lepsze na miękkim, nierównym terenie. Koparki kołowe posiadają stabilizujące ramiona i lemiesz spycharki, które zapewniają stabilność podczas pracy. Gąsienice zapewniają jednak równomierny rozkład masy koparki podczas pracy. Koparka gąsienicowa ma obniżony środek ciężkości, dzięki czemu lepiej nadaje się do pracy na stromym terenie. Jeśli miejsce pracy jest szczególnie nierówne lub kamieniste, w przeciwieństwie do kół, gąsienice nie zostaną przebite kamieniami ani innymi twardymi i ostrymi materiałami.

W przypadku robót drogowych, miejskich lub mostowych koparki kołowe są znacznie łatwiejszą alternatywą w obsłudze i transporcie na miejsce pracy. Można je po prostu przewieźć z jednego miejsca do drugiego i bezpiecznie obsługiwać na terenach miejskich, utwardzonych i wykończonych, nie powodując uszkodzeń asfaltu lub betonu. Dzięki uniwersalnym akcesoriom mogą one przenosić ten sam rodzaj obciążenia co koparki gąsienicowe i mają taki sam udźwig.

Rozmiar

Obie koparki, zarówno kołowe, jak i gąsienicowe, są dostępne w różnych rozmiarach. Niezależnie od tego, czy wybierzesz koparkę gąsienicową, czy kołową, zawsze ważne jest, aby wybrać odpowiedni rozmiar maszyny do swojej pracy. Jeśli nie masz pewności, który rozmiar będzie najlepszy.

Stabilność

Koparki kołowe i gąsienicowe są porównywalne pod względem stabilności podczas pracy. Koparka kołowa wykorzystuje stabilizatory na maszynie, aby zapewnić jej stabilność. Dodatkową stabilność zapewnia opuszczony lemiesz spycharki.

Transport

Koparki gąsienicowe wymagają większej ostrożności i w większości przypadków, do transportu ich poza teren zakładu potrzebny będzie dodatkowy sprzęt. Jeśli teren pozwala koparce gąsienicowej pozostać w tym samym obszarze bez konieczności przenoszenia się w inne miejsce, gąsienica może być doskonałym wyborem.

Koparki kołowe są zalecane, jeśli chcesz przenosić sprzęt między miejscami pracy, aby zminimalizować przestoje, zwłaszcza jeśli sprzęt będzie musiał podróżować po drogach miejskich. Podwójne ramię hydrauliczne umożliwia jego całkowite schowanie, co zapewnia lepszą widoczność, podczas gdy operator prowadzi maszynę.

Budżet

Koparki kołowe mogą być droższe niż koparki gąsienicowe. Jednak jeśli spojrzymy na konserwację długoterminową, koparki kołowe kosztują mniej. Ich podwozie ulega znacznie mniejszym uszkodzeniom, części są łatwiejsze do wymiany, a koła i hamulce działają dłużej i są tańsze w wymianie.

Koparki kołowe mogą być również trudniejsze do znalezienia przy wynajmie, ponieważ są obecnie mniej popularne. Wraz ze wzrostem popularności mogą stać się bardziej dostępne na rynku wynajmu.

Koparka kołowa jest znacznie bardziej odpowiednia do konkretnych prac. Jeśli wykonanie pracy koparką gąsienicową zajmuje dwa razy więcej czasu, to przeznaczenie budżetu na lepszy sprzęt może być bezpieczniejsze, wydajniejsze i lepiej wykorzystać pieniądze w dłuższej perspektywie.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz do pracy koparkę gąsienicową, czy kołową, upewnij się, że masz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia świadomej decyzji, biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i wydajność.

Oceń Nas